Kom ons wy ons aan Hom toe, kom ons streef daarna om ons aan die Here toe te wy.
Die Here sal verskyn, so seker as die son opkom, Hy sal na ons toe kom soos stortreen,
Hy sal ons verkwik soos lentereens die grond verkwik. - Hosea 6:3
DIE KONING SE DONKIE
Ons leef en dien in Christus-sekerheid

KONTAK ONS seker7seker@gmail.com
Welkom by 'n Skrifgefokusde bestemming vir Bybelstudies, boeke, videos en groei.
Welcome to a Scripture-focused destination for Bible studies, books, videos and growth.
MENU KIESLYS EDITORIAL REDAKSIONEEL BOOKS BOEKE
 TUIS
 HUB & SPILPUNT
 - SENDING
 - BEDIENINGE
 BOONTOE
 BOEKWINKEL
 VIDEO'S
- MUSIEK
- LIG & SEKERHEID
- BLOEDFAMILIE
 VERNIET
 NUUS
 GPS NA INFO
- WIE IS ONS
- WAT GLO ONS
- ME SKANDALIZO HANDELSMERK
- PAYFAST & REGISTRASIE
- JURIDIESE JAZZ
 SEKER PRODUKSIES
 ONVERWAGS
Maretha Blog
 
Vandag kan anders wees. die uitgewersmaatskappy met boeke en Bybelvertalings wat jou hele lewe aanraak.

Posted on Sunday, 10 October 2021


Posted on Friday, 24 September 2021

"Ps 31:16,17 "My tye is in U hand.....Laat U aangesig skyn oor U kneg."
Troos die Psalms jou ook? Stuur gerus vir ons jou liefling Psalm..of enige lewensteks wat jou kalmeer en versterk! Dis ons voorreg om jou as vriend te mag h&...



Posted on Thursday, 16 September 2021


Posted on Thursday, 09 September 2021


Posted on Tuesday, 31 August 2021


Posted on Tuesday, 03 August 2021


Posted on Sunday, 18 July 2021


Posted on Saturday, 10 July 2021


Posted on Sunday, 27 June 2021


Posted on Saturday, 12 June 2021

"MY GENADE IS VIR JOU GENOEG EN MY KRAG WORD IN SWAKHEID VOLBRING!" was die Here se woorde aan Paulus in sy oomblikke van swaarkry .
Ons almal het ons tye van bittere swaarkry en verdriet en spanning! En dan is dit die wonderlikste geskenk dat jy iemand betroubaar ...



Posted on Monday, 31 May 2021


Posted on Saturday, 22 May 2021

12345678910...

   
Lees meer...

    DIE EVANGELIE VIR DIE KERSTYD!   DIE LAM is
Lees meer...

WAY BETTER THAN POPCORN. Hendrik Rocher’s testimony: On Mother’s Day 2002 God sav
Lees meer...

DIE KRUISKONING deur Maretha Maartens. Hierdie Evangeliese toneelteks handel oor die aardse bedie
Lees meer...
Winkel
      Tuis | Blaaier | Kontak Ons    |    Vrywaring | Privaatheidsbeleid | IBS | Webmeester
© 2021 Seker.co.za
Chillies